Džiovyklė Hisense DH7S107BB kaina
Džiovyklė Hisense DH7S107BB kaina
Hisense, 10 kg, gylis 61 cm - DžiovyklėNemokėk daugiau, kai gali sutaupyti – rinkis energiją taupančią buitinę techniką |
|
759.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
759.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
HISENSE DH7S107BB DžiovyklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
777.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
777.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 00:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 6901101827425 |
| Gamintojo kodas | dh7s107bb |
| Maksimalus skalbinių svoris | 10kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 198kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 62db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 64cm |
| Programų skaičius | 20 |
| Rodyti daugiau | |





















