Orkaitė Hisense BSA65334ABDG kaina
Orkaitė Hisense BSA65334ABDG kaina
Hisense, 77 L, juoda - Įmontuojama orkaitėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
419.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-01 01:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 3838782695339 |
| Gamintojo kodas | bsa65334abdg |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.97 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Rodyti daugiau | |





















