Džiovyklė Heinner HHPD-V7T1CHA kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-V7T1CHA kaina
HEINNER DRABUŽIŲ DŽIOVYKLĖ HHPD-V7T1CHA++ (HHPD-V7T1CHA++) |
|
459.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
459.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė Džiovyklė HHPD-V7T1CHA++ HEINNER, BaltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 523.92 € |
|
497.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heinner HHPD-V7T1CHA++ džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.99 eur/mėn |
|
459.90 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
HEINNER DRABUŽIŲ DŽIOVYKLĖ HHPD-V7T1CHA++ (HHPD-V7T1CHA++) |
|
459.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
459.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbinių džiovyklė HHPD-V7T1CHA++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
460.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
460.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbinių džiovyklė HHPD-V7T1CHA++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
485.59 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
485.59 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė Džiovyklė HHPD-V7T1CHA++ HEINNER, BaltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 523.92 € |
|
497.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 17:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949088598144 |
| Gamintojo kodas | hhpd-v7t1cha++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 7kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 20min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | b |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 52.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 15 |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | greitoji programa 20 min; express 34 min; kūdikių priežiūros programa; pukų filtras; rezervuaras |
| Rodyti daugiau | |
















