Džiovyklė Heinner HHPD-M9K3SA kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M9K3SA kaina
Heinner HHPD-M9K3SA+++ džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 93.30 eur/mėn |
|
559.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
559.79 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M9K3SA+++ |
|
559.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
559.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklė HHPD-M9K3SA+++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
580.60 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
580.60 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 13:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494025340 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 200min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | c |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Programų skaičius | 14 |
| Rodyti daugiau | |

















