Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-SL kaina
Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-SL kaina
Kombinuotoji dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-SL HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
309.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HFSC-V60LITGC-SLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 325.63 € |
|
309.34 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heinner HFSC-V60LITGC-SL viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.63 eur/mėn |
|
279.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Viryklė ARAGAZ MIXT HEINNER HFSC-V60LITGC-SL |
|
279.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
279.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Kombinuotoji dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-SL HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
294.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
294.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kombinuotoji dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-SL HEINNERYra sandėlyje. |
|
301.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
301.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Kombinuotoji dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-SL HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
309.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HFSC-V60LITGC-SLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 325.63 € |
|
309.34 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 13:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949088560974 |
| Gamintojo kodas | hfsc-v60litgc-sl |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 600cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |

















