Viryklė Heinner HFSC-S60LITGC-BK kaina
Viryklė Heinner HFSC-S60LITGC-BK kaina
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S60LITGC-BK HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327.34 € |
|
310.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S60LITGC-BK HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
311.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HFSC-S60LITGC-BK viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.00 eur/mėn |
|
289.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S60LITGC-BK HEINNER |
|
289.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
289.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S60LITGC-BK HEINNERYra sandėlyje. |
|
303.38 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
303.38 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S60LITGC-BK HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327.34 € |
|
310.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-S60LITGC-BK HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
311.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494046413 |
| Gamintojo kodas | hfsc-s60litgc-bk |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 86cm |
| Plotis | 49.8cm |
| Gylis | 61cm |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | + |
| Rodyti daugiau | |















