Viryklė Heinner HFSC-V50LITBRW kaina
Viryklė Heinner HFSC-V50LITBRW kaina
Dujinė viryklė Heinner HFSC-V50LITBRWNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
270.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
270.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-12 18:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949088560912 |
| Gamintojo kodas | hfsc-v50litbrw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 50cm |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Rodyti daugiau | |
















