Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-SS kaina
Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-SS kaina
Heinner HFSC-V60LITGC-SSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 367.19 € |
|
348.83 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė kombinuota, HFSC-V60LITGC-SS HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
349.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HFSC-V60LITGC-SS viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.49 eur/mėn |
|
304.86 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Viryklė ARAGAZ MIXT HEINNER HFSC-V60LITGC-SS |
|
304.86 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
304.86 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Viryklė kombinuota, HFSC-V60LITGC-SS HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
331.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
331.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Viryklė kombinuota, HFSC-V60LITGC-SS HEINNERYra sandėlyje. |
|
340.32 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
340.32 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Heinner HFSC-V60LITGC-SSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 367.19 € |
|
348.83 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė kombinuota, HFSC-V60LITGC-SS HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
349.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 18:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949088560981 |
| Gamintojo kodas | hfsc-v60litgc-ss |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 600cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |


















