Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-BRW kaina
Viryklė Heinner HFSC-V60LITGC-BRW kaina
Kombinuota dujinė viryklė HFSC-V60LITGC-BRW HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
300.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
300.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949088571970 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.79 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su dujine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 50l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | grilis, atšildymo režimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | -vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |

















