Šaldytuvas Heinner HF-V255SE kaina
Šaldytuvas Heinner HF-V255SE kaina
Šaldytuvas one door HF-V255SE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.97 € |
|
322.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas one door HF-V255SE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
323.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HF-V255SE++ šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.99 eur/mėn |
|
299.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas FRIGIDER HEINNER HF-V255SE++ |
|
299.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
299.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas one door HF-V255SE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
315.10 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
315.10 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas vienų durų be šaldiklio HF-V255SE++ HEINNER 145,5cmNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
322.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
322.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas one door HF-V255SE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.97 € |
|
322.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas one door HF-V255SE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
323.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5949494023162 |
| Gamintojo kodas | hf-v255se++ |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 255l |
| Šaldytuvo talpa | 255l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 145.5cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | led apšvietimas; apverčiamos durelės; 1 vaisių ir daržovių stalčius |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Rodyti daugiau | |


















