Šaldytuvas Heinner HF-V212SE kaina
Šaldytuvas Heinner HF-V212SE kaina
Šaldytuvas double door HF-V212SE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.6 € |
|
288.42 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas double door HF-V212SE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
314.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HF-V212SE++ šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.99 eur/mėn |
|
269.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas FRIGIDER CU DOUA USI HEINNER HF-V212SE++ |
|
269.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
269.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas double door HF-V212SE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
281.39 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
281.39 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas double door HF-V212SE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.6 € |
|
288.42 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas double door HF-V212SE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
314.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas double door HF-V212SE++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
334.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
334.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5949494010469 |
| Gamintojo kodas | hf-v212se++ |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 212l |
| Šaldytuvo talpa | 171l |
| Šaldiklio talpa | 41l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2.6kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 145cm |
| Gylis | 57cm |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | apverčiamos durelės; mechaninis termostatas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |


















