Green Cell UPS04 1500VA, 900 W kaina
Green Cell UPS04 1500VA, 900 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS04, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 117.9 € |
|
101.81 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Atsarginis maitinimo šaltinis Green Cell, 1500VATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
112.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell 1500VA 900W viršįtampių apsauga 230V juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
90.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
90.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Green Cell Žalias Cell GREENCELL UPS Power Proof 1500VA 900W |
|
90.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
90.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Green Cell 1500VA 900W viršįtampių apsauga 230V juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
94.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
94.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Green Cell UPS04 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,99.. |
|
97.17 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Green Cell UPS04 nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) Line-Interactive 1,999 .. |
|
99.28 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS04, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 117.9 € |
|
101.81 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS04, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 117.9 € |
|
101.81 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Green Cell UPS04 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,99.. |
|
103.97 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
103.97 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Green Cell UPS04 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,99.. |
|
104.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
104.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Green Cell UPS04 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,99.. |
|
106.39 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Green Cell UPS04 uninterruptible power supply (UPS) |
|
107.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
107.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Green Cell UPS04 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1999 VA 900.. |
|
108.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
108.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Green Cell UPS04 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.999 kVA 9.. |
|
108.89 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Green Cell UPS04 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.999 kVA 9.. |
|
112.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
112.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Atsarginis maitinimo šaltinis Green Cell, 1500VATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
112.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepārtrauktās barošanas avots Green Cell MICROPOWER 1500VA 900W UPS04Daugiau |
|
113.11 €
|
Į parduotuvę goodstore.lv |
„Green Cell UPS04“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus linijin..Daugiau |
|
113.32 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Green Cell UPS04, 1500VA 900W UPS04 |
|
116.98 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
116.98 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
„Green Cell UPS04“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus linijin.. |
|
119.53 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Green Cell UPS04 nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) Line-Interactive 1.999 .. |
|
120.75 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - Green Cell UPS04 1,999 kVA 900 W |
|
136.59 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Green Cell nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 1500VA 900W su LCD ekranu EU VE.. |
|
140.80 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
140.80 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 00:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5902701419646 |
| Gamintojo kodas | ups04 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 10min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 900w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 11.1kg |
| Pridedama programinė įranga | upsilon 2000 |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 175 - 295 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz, lcd ekranas |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 15.8cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 19.8cm |
| Korpusas | tower |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Rodyti daugiau | |
















































