Green Cell AGM23 12V 44Ah kaina
Green Cell AGM23 12V 44Ah kaina
Green Cell AGM23 UPS akumuliatorius Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) 12 V 44 Ah |
|
78.70 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Green Cell Žalias Cell Žalias Cell AGM akumuliatorius 12V 44Ah |
|
79.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
79.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Green Cell AGM VRLA 12V 44Ah maintenance-free battery for mower, scooter, boat, ..Daugiau |
|
80.62 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Green Cell AGM akumuliatorius 12V 44Ah |
|
88.80 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
88.80 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
„Green Cell AGM23“ UPS akumuliatorius. Hermetiškas švino rūgšties (VRLA) akumuli.. |
|
90.99 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
12 V 44 Ah akumuliatorius :: AGM : VRLA :: 12 voltų, 44 ampervalandės (Ah) |
|
114.52 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 07:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5903317224037 |
| Talpa | 44ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Ilgis | 196mm |
| Plotis | 165mm |
| Aukštis | 170mm |
| Gamintojo kodas | agm23 |
| Įtampa | 12v |


































