Grąžtas rankinis dirvožemiui Flo 35671 kaina
Grąžtas rankinis dirvožemiui Flo 35671 kaina
Grąžtas rankinis dirvožemiui Flo d-250 (35671)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
25.62 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Grąžtas dirvožemiui | 250 mm ø (35671) |
|
25.69 €
1-3 bu d.d.
Pristatymo kaina: 2.49 € Pristatymo laikas: 1-3 bu d.d. |
25.69 €
1-3 bu d.d.
Pristatymo kaina: 2.49 € Pristatymo laikas: 1-3 bu d.d. |
Grąžtas rankinis dirvožemiui Flo F250mm 35671 |
|
28.42 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
28.42 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 09:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FLO |
| Kategorija | Žemės grąžtai |
| Prekės kodas | 5906083356711 |
| Tipas | Daržo grąžtai |
| Paskirtis | Žemės darbams |
| Ilgis | 1120mm |
| Plotis | 250mm |
| Svoris | 4.375kg |
| Talpa | -l |
| Kilmės šalis | Lenkija |

























