Grąžtas dirvožemiui Flo 35670 kaina
Grąžtas dirvožemiui Flo 35670 kaina
Grąžtas dirvožemiui | 170 mm ø (35670) |
|
20.49 €
1-3 bu d.d.
Pristatymo kaina: 2.49 € Pristatymo laikas: 1-3 bu d.d. |
20.49 €
1-3 bu d.d.
Pristatymo kaina: 2.49 € Pristatymo laikas: 1-3 bu d.d. |
Grąžtas rankinis žemei D-170mm Flo (35670)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
20.63 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
FLO ŚWIDER RĘCZNY DO GLEBY F170mm 35670 |
|
24.03 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
24.03 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 17:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FLO |
| Kategorija | Žemės grąžtai |
| Prekės kodas | 5906083356704 |
| Tipas | Daržo grąžtai |
| Paskirtis | Žemės darbams |
| Ilgis | 1150mm |
| Plotis | 170mm |
| Svoris | 2.2kg |
| Talpa | -l |
| Kilmės šalis | Lenkija |


























