Viryklė Gratus VEE5014 kaina
Viryklė Gratus VEE5014 kaina
GRATUS VEE5014 Elektrinė viryklė 50x60 |
|
215.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
215.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Gratus VEE5014 50x60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
215.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
215.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Gratus VEE5014 50x60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
221.45 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
221.45 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 02:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRATUS |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8697788950089 |
| Gamintojo kodas | vee5014 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.74 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 6825w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 30.25kg |
| Paviršius | metalas |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | - |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, viršutinis ir apatinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |




















