Viryklė Gram EK 4510-91 kaina
Viryklė Gram EK 4510-91 kaina
Orkaitė Gram EK 4510-91 keraaminen liesi, valkoinenDaugiau |
|
469.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
469.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gram EK 4510-91 ceramic stove, whiteDaugiau |
|
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5709708231291 |
| Gamintojo kodas | ek 4510-91 x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | keraminės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | Žiedinis kaitinimas + ventiliatorius, grilis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |















