Automobilinė kėdutė Graco Turn2Me kaina
Automobilinė kėdutė Graco Turn2Me kaina
Automobilinė kėdutė Graco Turn2me R129, 0-18 kg, midnightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.99 € Daugiau |
|
194.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Automobilinė kėdutė Graco TURN2ME DLX R129, midnightPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
198.57 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
198.57 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
GRACO TURN2ME DLX R129 MIDNIGHT automobilio kėdutėDaugiau |
|
199.99 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
199.99 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Graco Turn2Me DLX i-Size R129 40–105 cm Midnight Automobilio sėdynė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 40.08 eur/mėn Daugiau |
|
240.49 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
240.49 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
GRACO SEAT TURN2ME R129 VIDURNAKTIS |
|
319.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
319.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRACO |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5060624772108 |
| Svorio grupė | 0/1 (0-18 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas, reguliuojama sėdimoji dalis, reguliuojami šonai |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį, prieš važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 0-105 cm |
| Minimalus ūgis | 40cm |
| Maksimalus ūgis | 105cm |
| Pardavėjo šalis | kita |























