Automobilinė kėdutė Graco SnugGo i-Size kaina
Automobilinė kėdutė Graco SnugGo i-Size kaina
Graco automobilinė kėdutė Snuggo R129, 9-18 kg, midnightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255.69 € |
|
179.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Automobilinė kėdutė Graco SnugGo, juoda sp., 9 - 18 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.9 € |
|
251.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Automobilinė kėdutė (konvertuojama) Graco SNUGGO R129Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.55 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
179.55 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Graco automobilinė kėdutė Snuggo R129, 9-18 kg, midnightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255.69 € |
|
179.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GRACO FOTELIK SNUGGO R129 MIDNIGHT |
|
179.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
179.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Graco Snuggo R129 Midnight Vaikiška automobilinė kėdutė 0-18 kg 285718 |
|
201.49 €
|
Į parduotuvę wishbuy.eu |
Graco SnugGo™ i-Size R129 Midnight Automobilio sėdynė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.32 eur/mėn |
|
243.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Automobilinė kėdutė Graco SnugGo, juoda sp., 9 - 18 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.9 € |
|
251.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Automobilinė kėdutė Graco SnugGo, juoda sp., 9 - 18 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.9 € |
|
251.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRACO |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5060624773747 |
| Svorio grupė | 1 (9-18 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas, reguliuojama sėdimoji dalis |
| Kryptis | prieš važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | papildoma bazė |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 40-105 cm |
| Minimalus ūgis | 40cm |
| Maksimalus ūgis | 105cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

















