Automobilinė kėdutė Graco FlexiGrow R129 kaina
Automobilinė kėdutė Graco FlexiGrow R129 kaina
Graco automobilinė kėdutė Flexigrow R129, 9-36 kg, OnyxKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.0 € |
|
137.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Automobilinė kėdutė Graco Flexigrow, balta sp./pilka sp., 9 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.9 € |
|
204.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GRACO FLEXIGROW R129 kvarcinė automobilinė kėdutėDaugiau |
|
136.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
136.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Graco automobilinė kėdutė Flexigrow R129, 9-36 kg, OnyxKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.0 € |
|
137.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Automobilinė kėdutė Graco kvarcinė FLEXIGROW R129Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
149.58 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
149.58 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Graco FlexiGrow™ R129 9-36kg 74-145cm Heather Automobilio sėdynė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.72 eur/mėn Daugiau |
|
197.19 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Automobilinė kėdutė Graco Flexigrow, balta sp./pilka sp., 9 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.9 € |
|
204.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Automobilinė kėdutė Graco Flexigrow, balta sp./pilka sp., 9 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.9 € |
|
204.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRACO |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 5060624773563 |
| Svorio grupė | 1/2/3 (9-36 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 75-150 cm |
| Minimalus ūgis | 75cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |






















