Britax Romer Kidfix Pro kaina
Britax Romer Kidfix Pro kaina
Britax Römer automobilinė kėdutė KIDFIX PRO, 100-150cm, spalva: tamsiai pilkaDaugiau |
|
169.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
169.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Automobilinė kėdutė Britax Kidifix Pro, juoda sp., 15 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.9 € |
|
183.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Britax Römer automobilinė kėdutė KIDFIX PRO, 100-150cm, spalva: tamsiai pilkaDaugiau |
|
169.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
169.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
BRITAX automobilinė kėdutė, 100-150 cm, KIDFIX PRO M, midnight grey - classic, 2..Kaina taikoma ONE FAMILY lojalumo programos nariams. Ne programos nariams taikoma kaina 219.00 € Daugiau |
|
175.20 €*
|
Į parduotuvę babycity.lt |
Automobilinė kėdutė Britax Kidifix Pro, juoda sp., 15 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.9 € |
|
183.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Automobilinė kėdutė Britax Kidifix Pro, juoda sp., 15 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.9 € |
|
183.20 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
BRITAX automobilinė kėdutė, 100-150 cm, KIDFIX PRO, space black, 2000040454Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
188.93 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
188.93 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BRITAX - ROMER Kidfix Pro M Classic 100–150 cm Midnight Grey Automobilio sėdynė..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.39 eur/mėn |
|
193.93 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Automobilinė kėdutė BRITAX KidFix Pro Diamond Classic, 100-150cm, Space BlackDaugiau |
|
245.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
245.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BRITAX |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 400098493802 |
| Svorio grupė | 2/3 (15-36 kg) |
| Funkcijos | reguliuojama sėdimoji dalis, reguliuojami šonai |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix, saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Minimalus ūgis | 100cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Susijusių prekių skaičius | 14 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















