Robotas vejapjovė Gardena R50Li kaina
Robotas vejapjovė Gardena R50Li kaina
Vejos robotas GARDENA Sileno City 500, iki 500m2, 18V/2.1 Ah. 25% įkalnės, 7kg |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 08:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 4078500032629 |
| Tipas | vejos robotas |
| Pjovimo plotis | 16cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 50mm |
| Pjovimo padėtys | - |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 7.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 500m² |
| Savybės | valdymas programėle |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |















