Gardena Li-18/22 kaina
Gardena Li-18/22 kaina
Akumuliatorinė vejapjovė Gardena HandyMower Li-18/22, 22 cm, be akumuliatoriausKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Gardena HandyMower Li-18/22, 22 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 207 € |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 407850004940 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.6ah |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 50mm |
| Max. pjovimo aukštis | 30mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | -l |
| Žolės surinkimas | - |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 11kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 50m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, mulčiavimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















