Gembird GHS-03 kaina
Gembird GHS-03 kaina
Laidinės žaidimų ausinės Gembird GHS-03, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.69 € |
|
13.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
13.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Laidinės žaidimų ausinės Gembird GHS-03, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.69 € |
|
13.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
13.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Žaidimų ausinės Gembird GHS-03, 2x 3.5mm, Juoda-raudona |
|
13.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
13.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Gembird GHS-03, Black GHS-03 |
|
14.26 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
14.26 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gembird Gaming headset Black/ Red GHS-03 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
17.12 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
17.12 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GEMBIRD |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 8716309101233 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 40db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | juoda/raudona spalvų derinys; 2 x 3.5 mm kištukai ausinėms ir mikrofonui |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |






















































