Kaitlentė Franke FHCR 604 kaina
Kaitlentė Franke FHCR 604 kaina
FRANKE FHCR 604 4G HE BK C (106.0374.280) Paviršius - Turime sandėlyjeLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
299.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
299.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-03 06:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 7612981604370 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3000w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 51cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles, dujų nuotėkio apsauga, žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |



















