Fotelis Actona Westfield, pilkas kaina
Fotelis Actona Westfield, pilkas kaina
Westfield A1 kėdė su pakoja |
|
322.08 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
322.08 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-04 09:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ACTONA |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5713941050984 |
| Tipas | foteliai su pakoju |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 77cm |
| Aukštis | 108cm |
| Gylis | 89cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | 25000 |
| Atsparumas blukimui | 4 |
| Garantija | 24mėn. |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |















