Fortron Champ 2K PPF16A1905 2000VA, 1800W kaina
Fortron Champ 2K PPF16A1905 2000VA, 1800W kaina
FSP | CHAMP 2K TOWER | 2000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V |
|
354.87 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
FSP UPS CHAMP 2K vežová verzia s konektorom IEC, 2000 VA/1800 W, online | 184416.. |
|
355.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
FSP Champ Tower 2K Uninterruptible Power Supply (UPS) Double-Conversion (Online).. |
|
373.05 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
FSP | CHAMP 2K TOWER | 2000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V | PPF16A1905 | 4711.. |
|
385.50 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
FSP | CHAMP 2K TOWER | 2000 VA | 300 V | ± 1% (Batt. Mode) V |
|
408.90 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
408.90 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis CHAMP 2000VA 1800W, Online, Tower, FSPKaina taikoma LEMONA+ nariams. Kaina be lojalumo kortelės 445.00 EUR |
|
431.65 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
431.65 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
FSP Champ Tower 2K uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online).. |
|
484.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
484.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 06:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FORTRON |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 4711140487601 |
| Gamintojo kodas | ppf16a1905 |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 5min. |
| Galingumas (VA) | 2000 |
| Galingumas | 1800w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 17kg |
| Išvesties jungtys | rs232, usb |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Aukštis | 22cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 39.7cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































