Focus Bright 12x50 kaina
Focus Bright 12x50 kaina
FOCUS Bright 12x50 žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
33.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
33.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Žiūronai FOCUS Bright 12x50Daugiau |
|
39.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
39.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS BRIGHT 12X50 Binoculars by FOCUS OPTICS 113778 |
|
44.46 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
44.46 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Focus Bright 12x50 Žiūronai |
|
48.51 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
48.51 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Focus Bright 12x50, juodiKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.49 € |
|
48.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Žiūronai Focus Bright 12x50 |
|
48.75 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
48.75 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879048112 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 12 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 96m |
| Atstumas iki akies | 13mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 12m |
| Svoris | 935g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 54 – 74mm |
| Matmenys | 62 x 178 x 195mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | klasikinio stiliaus focus bright 12x50 žiūronai skirti gamtos stebėjimui, paukščių stebėjimui ir medžioklei. |
| Rodyti daugiau | |






















