Focus Aquafloat 7x50 WP kaina
Focus Aquafloat 7x50 WP kaina
Jūriniai žiūronai FOCUS Aquafloat 7x50 WPDaugiau |
|
119.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
119.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
FOCUS Aquafloat 7x50 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.00 eur/mėn Daugiau |
|
119.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
119.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Focus Aquafloat 7x50 WP žiūronaiDaugiau |
|
155.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
155.61 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Žiūronai Focus Aquafloat 7x50 WPDaugiau |
|
162.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
162.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Focus Aquafloat 7x50 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199.0 € Daugiau |
|
168.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
FOCUS AQUAFLOAT 7X50 WATERPROOF COMPASSDaugiau |
|
169.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
169.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Focus binoculars Aquafloat 7x50 Waterproof, must | W7003 C BLUE |
|
187.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
187.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 13:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879031046 |
| Fokusavimo sistema | individuali |
| Didinimas | 7 |
| Tipas | jūriniai žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 132m |
| Atstumas iki akies | 23mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 15m |
| Svoris | 910g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 54 – 73mm |
| Matmenys | 200 x 145 x 62mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | waterproof/floating; platus regėjimo laukas; patogus akių atstumas |
| Rodyti daugiau | |




























