Ricoh Pentax UP Papilio II 8.5x21 kaina
Ricoh Pentax UP Papilio II 8.5x21 kaina
Žiūronai Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € |
|
144.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
144.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
173.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Pentax Papilio II 8,5x21 |
|
108.36 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
108.36 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Žiūronai Pentax Papilio II 8.5x21Daugiau |
|
120.03 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
120.03 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Pentax binoculars UP Papilio II 8.5x21 62002 |
|
120.29 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
120.29 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Pentax UP Papilio 8,5x21 II |
|
121.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
121.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Pentax UP Papilio II 8.5x21 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.33 eur/mėn |
|
127.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Žiūronai Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € |
|
144.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
144.79 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Pentax binoculars UP Papilio II 8.5x21 | 62002 |
|
170.50 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
170.50 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
173.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
173.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
182.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 05:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | RICOH |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 0027075288928 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8.5 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 21mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 105m |
| Santykinis ryškumas | 6.3m |
| Atstumas iki akies | 116mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 0.5m |
| Svoris | 290g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 15mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | makro stebėjimas nuo 0,5 m; asferiniai lęšio elementai; dviejų ašių konstrukcija; ištraukiami akių antgaliai |
| Rodyti daugiau | |





























