Ricoh Pentax UP Papilio II 8.5x21 цена
Ricoh Pentax UP Papilio II 8.5x21 цена
Žiūronai Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
144.79 €
|
B магазин pigu.lt |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
173.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Pentax Papilio II 8,5x21 |
|
108.36 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
108.36 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Pentax binoculars UP Papilio II 8.5x21 62002 |
|
120.29 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
120.29 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Žiūronai Pentax UP Papilio 8,5x21 IIбольше |
|
121.20 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
121.20 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Pentax UP Papilio 8,5x21 II |
|
121.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
121.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Žiūronai Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
144.79 €
|
B магазин pigu.lt |
Pentax UP Papilio II 8.5x21 žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.27 eur/mėn |
|
152.68 €
|
B магазин rde.lt |
Pentax binoculars UP Papilio II 8.5x21 | 62002 |
|
170.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
170.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
173.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
173.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Žiūronai Pentax UP Papilio II 8.5x21Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 20:02
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075288928 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8.5 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 21mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 105m |
| Santykinis ryškumas | 6.3m |
| Atstumas iki akies | 116mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 0.5m |
| Svoris | 290g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 15mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | makro stebėjimas nuo 0,5 m; asferiniai lęšio elementai; dviejų ašių konstrukcija; ištraukiami akių antgaliai |
| Показать больше | |





























