Projektorius Epson EB-994F kaina
Projektorius Epson EB-994F kaina
Epson EB-994FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.0 € |
|
930.42 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson PowerLite 994F, 31-300'', FHD, baltas - ProjektoriusNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Projektorius Epson EB-994F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | Baltas (Pa..Daugiau |
|
869.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
869.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
(1920x1080) Epson EB 994F 3LCD 4100 Lumen Full HD weiß | PJEPS994F | 8715946738.. |
|
913.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Epson EB-994FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.0 € |
|
930.42 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson EB-994F |
|
938.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
938.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Epson EB-994F 4100 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) White |
|
950.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
950.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Epson EB-994F Projector Full HD 4100 ANSI |
|
1000.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1000.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
"Epson EB-994F" | "Full HD" (1920x1080) | 4100 ANSI liumenų | BaltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1012.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1012.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Epson EB-994F 4100 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Balta |
|
1018.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1018.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Epson EB-994F |
|
1047.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1047.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
"Epson EB-994F" | "Full HD" (1920x1080) | 4100 ANSI liumenų | BaltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1062.87 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1062.87 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Epson EB-994F - 3-LCD projector - 4100 lm - Full HD (1920 x 1080) (V11HB60040) |
|
1102.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1102.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-994F Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 4100 ANSI lumens, USB Wi-Fi Ether.. |
|
1155.01 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson | EB-994F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White | V11HB60040 |
|
1171.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1171.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-994F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White |
|
1177.99 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson EB-994F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White |
|
1179.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1179.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Epson PowerLite 994F, 31-300'', FHD, baltas - ProjektoriusNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson EB-994F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White |
|
1211.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1211.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Projektorius Epson EB-994F Full HD (1920x1080) 4100 ANSI lumens White |
|
1227.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-994F Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 4100 ANSI lumens, USB Wi-Fi Ether..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1234.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1234.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-994F | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White V11HB60040 | 8715.. |
|
1245.59 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Epson EB-994F 4100 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) WhiteDaugiau |
|
1376.47 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 00:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946738086 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | full hd |
| Kontrastas | 16000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4100 |
| Jungtys | hdmi, usb-a, usb-b, vga, 3,5 mm lizdas |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | iki 304 colių |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | -w |
| Svoris | 4.59kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 12000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, maitinimo laidas, nuotolinis pultelis, instrukcija |
| Jungties tipas | hdmi |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Artinimas, kartais | 1.6x rankinis priartinimas |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 87mm |
| Plotis | 299mm |
| Gylis | -mm |
| Rodyti daugiau | |













































