Kaitlentė Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/80 kaina
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/80 kaina
Kaitlentė Elica Gartraukis NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 |
|
1588.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1588.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2599 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
1649.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2206.0 € |
|
1649.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hob and Hood (2in1) ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 | PRF0146210A | 8020283045590 |
|
1465.65 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Kaitlentė ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 |
|
1552.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1552.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Elica Nikolatesla SWITCH BL/F/83Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1588.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1588.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Kaitlentė Elica Gartraukis NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 |
|
1588.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1588.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 Paviršius (PRF0146210)VELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1645.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1645.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2599 € |
|
1649.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/ F/ 83 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 274.83 eur/mėn |
|
1649.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
1649.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2206.0 € |
|
1649.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hob and Hood (2in1) ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 | PRF0146210A | 8020283045590 |
|
1733.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 | PRF0146210A |
|
1766.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1766.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė su gartraukiu NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83Taikome nuolaidą |
|
1794.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1798.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1798.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NikolaTesla SWITCH BL/F/83 |
|
1829.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 |
|
1899.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1899.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/F/83Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
1999.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8020283045591 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Plotis | 83cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Svoris | 29.55kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 10 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |














































