Elica NikolaTesla One HP BL/A/83 kaina
Elica NikolaTesla One HP BL/A/83 kaina
Indukcinė kaitlentė Elica NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 PRF0120975B su integruotu g.. |
|
1589.00 €
|
Į parduotuvę laumarta.lt |
Indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NIKOLATESLA HP BL/A/83, PRF01.. |
|
1649.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1747.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1747.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1800.34 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1800.34 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
ELICA NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 |
|
2199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Elica |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8020283043367 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 21.1cm |
| Plotis | 83cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Svoris | 19kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 10 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Rodyti daugiau | |
































