Kaitlentė Electrolux KDI641723K kaina
Kaitlentė Electrolux KDI641723K kaina
Kombinuota kaitlentė Electrolux 800 serija KDI641723KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
379.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
379.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux KDI641723K, plotis 60 cm, juoda - Įmontuojama indukcinė ir dujinė kai..Nuolaidos Electrolux įmontuojamai buitinei technikai |
|
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux KDI641723KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė Electrolux KDI641723K |
|
491.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
491.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
ELECTROLUX KDI641723K PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
339.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
339.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux KDI641723K |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kombinuota kaitlentė Electrolux 800 serija KDI641723KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
379.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
379.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kombinuota kaitlentė Electrolux 800 serija KDI641723KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
379.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
379.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux KDI641723K kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.00 eur/mėn |
|
379.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Electrolux KDI641723K, plotis 60 cm, juoda - Įmontuojama indukcinė ir dujinė kai..Nuolaidos Electrolux įmontuojamai buitinei technikai |
|
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux KDI641723KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux Mišri kaitlentė 60 cm „Dujos - indukcija“ KDI641723K |
|
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Hob mix gas-induction KDI641723K | 7332543892686 | 7332543849383 |
|
431.95 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Mišri įmontuojama kaitlentė Electrolux KDI641723K | 7332543892686 | 733254384938.. |
|
432.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Indukcinė kaitlentė Electrolux KDI641723K | 7332543892686 | 7332543849383 |
|
453.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Kaitlentė ELECTROLUX KDI641723KNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
479.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Kaitlentė Electrolux KDI641723K |
|
491.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
491.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 7332543849383 |
| Gamintojo kodas | kdi641723k |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kombinuota kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5 4 cmcm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 11.8kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |






















































