Electrolux EWS4020B5B kaina
Electrolux EWS4020B5B kaina
Electrolux EWS4020B5B |
|
695.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
695.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Electrolux 500 Series, 20 butelių , aukštis 82 cm, juodas - Įmontuojamas vyno ša..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
749.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Electrolux EWS4020B5BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 949.0 € |
|
758.42 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EWS4020B5B |
|
695.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
695.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
ELECTROLUX EWS4020B5B Vyno šaldytuvas |
|
725.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
725.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Electrolux 500 serija, EWS4020B5B, 82 cm, 20 butel.. |
|
736.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Electrolux EWS4020B5BSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
749.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux 500 Series, 20 butelių , aukštis 82 cm, juodas - Įmontuojamas vyno ša..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
749.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Electrolux EWS4020B5BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 949.0 € |
|
758.42 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Electrolux EWS4020B5B |
|
763.24 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
763.24 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Vyno šaldytuvai EWS4020B5B |
|
779.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
779.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 13:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 7333394086156 |
| Gamintojo kodas | ews4020b5b |
| Energijos klasė | g |
| Energijos sąnaudos per metus | 138 |
| Butelių kiekis | 20vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +20°c |
| Atitirpinimas | rankinis |
| Šaldymo geba | -kg/h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 29.5cm |
| Gylis | 57.1cm |
| Svoris | -kg |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





















