Electrolux EW9WN249BE kaina
Electrolux EW9WN249BE kaina
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija EW9WN249BEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1319 € |
|
1120.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW9WN249BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1344.0 € |
|
1128.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Electrolux EW9WN249BE | EW9WN249BE | 7333.. |
|
1097.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
ELECTROLUX EW9WN249BE Skalbimo mašina-džiovyklė + DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW9WN249BEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1099.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1099.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELECTROLUX EW9WN249BE |
|
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Electrolux EW9WN249BEYra sandėlyje. |
|
1099.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1099.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW9WN249BEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1099.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1099.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbyklė - džiovyklė ELECTROLUX EW9WN249BETurime parduotuvėje ,Taikome nuolaidą, galimas nemokamas pristatymas Daugiau |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Electrolux EW9WN249BE skalbimo mašina-džiovyklė | 9/6 kg | 1400 aps./min | šilum.. |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW9WN249BE |
|
1104.61 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1104.61 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija EW9WN249BEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1319 € |
|
1120.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija EW9WN249BEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1319 € |
|
1120.98 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW9WN249BEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1344.0 € |
|
1128.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394026459 |
| Gamintojo kodas | ew9wn249be |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 57kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 87cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | 97.5kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 46l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 10 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, Šilkinių skalbinių programa |
| Garų funkcija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |







































