Electrolux EW9WN161BCE kaina
Electrolux EW9WN161BCE kaina
Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW9WN161BCEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1279.9 € |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija DelicateCare EcoLine EW9W161BC..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1279 € |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux EW9WN161BCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1155.0 € |
|
1019.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux PerfectCare 900, 10 kg / 6 kg, gylis 63,6 cm, 1600 aps./min. - Skalbi..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1119.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Electrolux EW9WN161BCE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 157.75 eur/mėn |
|
946.50 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
946.50 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW9WN161BCEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
946.50 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
946.50 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Skalbyklė Electrolux EW9WN161BCE |
|
946.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
946.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Skalbimo mašina, džiovyklė Electrolux |
|
967.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
967.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW9WN161BCEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1279.9 € |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbyklė-džiovyklė Electrolux EW9WN161BCEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
999.90 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
999.90 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija DelicateCare EcoLine EW9W161BC..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1279 € |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija „DelicateCare“ EcoLine EW9W161..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1279 € |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW9WN161BCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1155.0 € |
|
1019.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux PerfectCare 900, 10 kg / 6 kg, gylis 63,6 cm, 1600 aps./min. - Skalbi..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1119.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Electrolux PerfectCare 900 10 kg / 6 kg dzilums 63.6 cm 1600 apgr/min. - Vela.. |
|
1388.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 19:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394115887 |
| Gamintojo kodas | ew9wn161bce |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 2.058kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 47l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 235min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 5min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 87cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |

























