Electrolux EW9W7449S9 kaina
Electrolux EW9W7449S9 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543837946 |
| Gamintojo kodas | ew9w7449s9 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.57kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 87cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |















