Electrolux EW6SN426BP kaina
Electrolux EW6SN426BP kaina
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN426BP |
|
334.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
334.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Electrolux EW6SN426BPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393.0 € |
|
353.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Washing Machine EW6SN426BP |
|
388.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
388.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Laisvai Pastatoma Skalbyklė Electrolux C Ew6sn426bp |
|
488.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
488.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 08:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543824366 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.65kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4300l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 190min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


























