Electrolux EW6F8492E kaina
Electrolux EW6F8492E kaina
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F8492E, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
397.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina su garų funkcija Electrolux EW6F8492EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 543.0 € |
|
433.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F8492EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
397.80 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
397.80 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F8492E, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
397.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F8492E, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
397.80 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW6F8492E skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.30 eur/mėn |
|
397.80 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
397.80 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F8492EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
397.80 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
397.80 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F8492E |
|
397.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
397.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX EW6F8492E Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
404.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
404.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina su garų funkcija Electrolux EW6F8492ESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
410.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW6F8492E |
|
423.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
423.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina su garų funkcija Electrolux EW6F8492ENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
428.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
428.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux Skalbyklė 600 serija „SensiCare“ 9 kg EW6F8492E |
|
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina su garų funkcija Electrolux EW6F8492EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 543.0 € |
|
433.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux skalbimo mašina EW6F8492E | 9 kg | 1400 aps./min | garai | 63.6 cm |
|
519.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
ELECTROLUX EW6F8492E |
|
544.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
544.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394146362 |
| Gamintojo kodas | ew6f8492e |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |




































