Electrolux EW5TN1507FP kaina
Electrolux EW5TN1507FP kaina
Electrolux EW5TN1507FPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429.0 € |
|
367.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW5TN1507FPNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
373.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux EW5TN1507FP Top loading washing machine 7 kg 1000 rpm white | EW5TN15.. |
|
325.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux EW5N1507FP Top-loading washing machine, 7 kg, 1000 rpm, white |
|
356.56 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Electrolux EW5TN1507FPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429.0 € |
|
367.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW5TN1507FPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
367.01 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
367.01 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux EW5TN1507FP Iš viršaus kraunama skalbimo mašina 7kg 1000 aps./min bal.. |
|
367.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
367.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW5TN1507FPNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
373.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW5TN1507FPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
373.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
373.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Electrolux EW5TN1507FP Top loading washing machine 7 kg 1000 rpm white |
|
377.11 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
377.11 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Electrolux EW5TN1507FP“ skalbimo mašina su viršutiniu pakrovimu, 7 kg, 1000 aps.. |
|
388.72 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Electrolux Skalbyklė Ew5tn1507fp |
|
393.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
393.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Electrolux EW5TN1507FP Viršutinio įkrovimo skalbimo mašina, 7 kg, 1000 aps./min... |
|
408.50 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Electrolux EW5TN1507FP viršutinio krašto skalbimo mašina 7 kg 1000 aps./min balt.. |
|
409.50 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Electrolux EW5TN1507FP Top loading washing machine 7 kg 1000 rpm white |
|
416.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
416.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Electrolux EW5TN1507FP“ skalbimo mašina su viršutiniu pakrovimu, 7 kg, 1000 aps.. |
|
431.63 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543849512 |
| Gamintojo kodas | ew5tn1507fp |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 78kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.78kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.48 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4100l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 39.7cm |
| Gylis | 59.9cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 41l |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |








































