Dreame A3 AWD Pro 2500 kaina
Dreame A3 AWD Pro 2500 kaina
Dreame A3 AWD Pro 2500 Robotic lawn mower Battery Black White MXXA8300 |
|
2119.57 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 14:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6979054370268 |
| Tipas | vejos robotas |
| Pjovimo plotis | 40cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 100mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | abs |
| Svoris | 23.9kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, bluetooth, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema |






























