Doro 5861 kaina
Doro 5861 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DORO |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 7322460082079 |
| Telefono tipas | mygtukinis telefonas |
| Lietuvių kalba | - |
| WiFi | - |
| Bluetooth | + |
| Ekrano tipas | qvga |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.4 |
| Ekrano raiška | 320 x 240 |
| Pagrindinė kamera | 2mpx |
| Priekinė kamera | nėrampx |
| Blykstė | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 64mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 0.0173gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 128gb |
| Baterijos talpa | 1000mah |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g |
| Jungties tipas | micro usb, 3.5 mm jack |
| Modelis | doro 5861 |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 128mm |
| Plotis | 66mm |
| Gylis | 13mm |
| Svoris | 112g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkrovimo stotelė |
| Kita informacija | micro sim kortelė |
| Gamintojo spalva | white/black |
| Rodyti daugiau | |
















