Cecotec Conga 4000 Carpet&Spot Clean kaina
Cecotec Conga 4000 Carpet&Spot Clean kaina
Cecotec Conga 4000 Carpet&Spot Clean Liberty XL |
|
101.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
101.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys Cecotec Conga 4000 Carpet&Spot Clean Liberty XL |
|
102.26 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
102.26 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Drėgnas ir sausas dulkių siurblys Cecotec Conga 4000 Carpet&Spot Clean XL 400 W |
|
169.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8435484084253 |
| Tipas | plaunamieji dulkių siurbliai |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 28.5cm |
| Plotis | 27.5cm |
| Gylis | 22cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.8l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Konstrukcija | tinklo kabelio laikiklis |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |





























