Gartraukis Cata Thalassa Pro 600GWH kaina
Gartraukis Cata Thalassa Pro 600GWH kaina
Garų surinktuvas CATA Hood THALASSA PRO 60 GWH Wall mounted Energy efficiency.. |
|
440.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata 02136007Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 648.0 € |
|
440.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
IŠPARDAVIMAS. Cata Hood THALASSA PRO 600GWH Width 60cm, Max 842 m³/h, LED, White..Daugiau |
|
368.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
368.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. Cata Hood THALASSA PRO 600GWH Width 60cm, Max 842 m³/h, LED, White | C.. |
|
378.58 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
SALE OUT. Cata Hood THALASSA PRO 600GWH Width 60cm, Max 842 m³/h, LED, White | C..Daugiau |
|
382.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
382.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SALE OUT. Cata Hood THALASSA PRO 600GWH Width 60cm, Max 842 m³/h, LED, White | C..Daugiau |
|
385.59 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
SALE OUT. Cata Hood THALASSA PRO 600GWH Width 60cm, Max 842 m³/h, LED, White | C..Daugiau |
|
430.63 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Gartraukis CATA PRO 60 GWH 60 cm 640 m³/h A+++ elektroninis jutiklinis baltas |
|
436.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA gartraukis | THALASSA PRO 60 GWH | Tvirtinamas prie sienos | Energijos vart.. |
|
439.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
439.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA Hood THALASSA PRO 60 GWH Wall mounted Energy efficiency.. |
|
440.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata 02136007Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 648.0 € |
|
440.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | THALASSA PRO 60 GWH | Wall mounted | Energy efficiency class A+++ | .. |
|
494.05 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hood | THALASSA PRO 60 GWH | Wall mounted | Energy efficiency class A+++ | .. |
|
542.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CATA Hood | THALASSA PRO 60 GWH | Wall mounted | Energy efficiency class A+++ | .. |
|
549.67 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA Hood | THALASSA PRO 60 GWH | Wall mounted | Energy efficiency class A+++ | .. |
|
549.67 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA Hood | THALASSA PRO 60 GWH | Wall mounted | Energy efficiency class A+++ | .. |
|
554.95 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 09:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248356367 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | thalassa pro 60 gwh |
| Energijos sunaudojimas per metus | 17kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 23.5lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.5 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 283m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 842m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 46db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.35w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 6 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 113cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 37.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 0.15mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |

























