Kaitlentė Cata TD6003BK kaina
Kaitlentė Cata TD6003BK kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248109499 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5400w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 6.7cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 49cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 6 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Garsinis signalas | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |

















