Kaitlentė Cata TD6003BK цена
Kaitlentė Cata TD6003BK цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-25 01:26
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248109499 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5400w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 6.7cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 49cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 6 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Garsinis signalas | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Показать больше | |

















