Kaitlentė Cata Hob IB 2 PLUS BK/A kaina
Kaitlentė Cata Hob IB 2 PLUS BK/A kaina
Kaitlentė CATA Hob IB 2 PLUS BK/A Induction Number of burners/cooking zones ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
233.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 2 PLUS BK/AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
266.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
266.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Domino indukcinė kaitlentė CATA IB 2 PLUS BK/A |
|
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Cata Hob IB 2 Plus BK/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.38 € |
|
211.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė CATA Hob IB 2 PLUS BK/A Induction Number of burners/cooking zones ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
233.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
252.88 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 2 PLUS BK/AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
266.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
266.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 2 PLUS BK/AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
266.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
266.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
280.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
283.67 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
286.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
286.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
286.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
288.40 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
291.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Domino indukcinė kaitlentė CATA IB 2 PLUS BK/A |
|
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
295.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
297.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
297.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
300.03 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
300.04 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
320.90 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 09:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248109420 |
| Gamintojo kodas | hob ib 2 plus bk/a |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3500w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 6cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 5.9kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |






























