Gartraukis Cata Armonia 60BK kaina
Gartraukis Cata Armonia 60BK kaina
Garų surinktuvas CATA Hood ARMONIA 60 BK Canopy Energy efficiency class C Wi.. |
|
198.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Teka ARMONIA60BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255.0 € |
|
210.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 59.8 cm |.. |
|
182.47 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 59.8 cm |.. |
|
184.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
184.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 59.8 cm |.. |
|
184.22 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gartraukis CATA 60 BK Canopy 79.8 cm 645 m³/h mechaninis valdymas juodas Class C |
|
185.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 79.8 cm |.. |
|
185.99 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 59.8 cm |.. |
|
193.00 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 79.8 cm |.. |
|
196.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
196.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garų surinktuvas CATA Hood ARMONIA 60 BK Canopy Energy efficiency class C Wi.. |
|
198.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Plot.. |
|
204.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
204.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Teka ARMONIA60BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255.0 € |
|
210.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 59.8 cm |.. |
|
210.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA Hood | ARMONIA 60 BK | Canopy | Energy efficiency class C | Width 59.8 cm |.. |
|
257.66 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248355995 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | armonia 60 bk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 101kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 645m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 56db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 79.8cm |
| Gylis | 31cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |























